Obiekt główny

Nasz główny obiekt noclegowy to przytulny budynek, w którym znajdują się pokoje jedno, dwu, trzyosobowe z łazienkami. Goście mogą odpocząć w wygodnie urządzonych pokojach z dostępem do darmowego WiFi.

  • Wi-Fi
  • TV

od

80zł

noc

Domki kempingowe

Jeżeli szukasz kontaktu z naturą, chcesz pić kawę na tarasie, to wybierz nocleg w drewnianym domku campingowym, w którym może mieszkać 4/5 osób.

od

225zł

noc

Domek Sudety

Domek Sudety położony jest na lekkim wzniesieniu, tuż nad suchą fosą Twierdzy Kłodzko, w północnej części obiektu. Posiada pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z częścią rekreacyjną. W domku znajduje się jedna wspólna łazienka, która posiada: 2 toalety i 2 kabiny prysznicowe zamykane na zamek. To idealne miejsce do wynajęcia przez znajomych czy rodzinę.

  • TV

od

60zł

noc

Bungalow

To nasz obiekt położony najbliżej Twierdzy Kłodzko. Wygodne pokoje ze wspólnym tarasem dają możliwość odpoczynku oraz nawiązania nowych kontaktów.

  • TV

od

70zł

noc

Kampery

Nasz obiekt jest przystosowany do przyjęcia 30 camperów, którym oferujemy miejsce z pełną infrastrukturą. Dużo zieleni, spokój, śpiew ptaków otrzymujesz w prezencie:)

od

20zł

noc

Pole namiotowe

Dla wszystkich miłośników biwakowania przygotowaliśmy specjalnie wydzielone miejsce dla namiotów. Ta forma wypoczynku zyskuje coraz więcej zwolenników wśród rodzin oraz turystów preferujących kontakt z naturą.

od

14zł

noc

Centrum Noclegowe „Na stoku twierdzy”, dawniej Amfiteatr to kompleks wypoczynkowy mieszczący się w wyjątkowym miejscu przy północnej części Twierdzy Kłodzko. W skład kompleksu wchodzi obiekt noclegowy, domki kempingowe, bungalow, pole namiotowe oraz miejsce dla kamperów. Na terenie kompleksu znajduje się też restauracja oferująca śniadania, dania kuchni włoskiej, europejskiej oraz potrawy regionalne.

GALERIA
KONTAKT
Centrum Noclegowe Camping
i Restauracja Na Stoku Twierdzy
ul. Nowy Świat 57
57-300 Kłodzko

© Na Stoku Twierdzy

Łukasz Koprowski