Pakiety pobytowe

Rodzinne wakacje w Kotlinie Kłodzkiej
690 zł/os/tydz. z wyżywieniem
1390 os/2 tyg. z wyżywieniem

Już niedługo rozpoczną się wakacje. Czas relaksu, zabawy i aktywnego wypoczynku. Serdecznie zapraszamy państwa do spędzenie swojego urlopu w naszym Centrum Noclegowym Na Stoku Twierdzy. Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne pokoje z łazienkami, płaskim telewizorem i WiFi w budynku głównym, który położony jest na terenie przepięknego parku. Posiłki kuchni włoskiej i polskiej serwujemy w naszej restauracji Na Stoku Twierdzy, która posiada pięknie zagospodarowany teren zielony, stoliki, parasole i stanowiska piknikowe. Nasze centrum noclegowe to świetna baza wypadowa do odkrywania atrakcji turystycznych Ziemi Kłodzkiej jak Błędne Skały, Szczeliniec, Polanica Zdrój, Kudowa Zdrój, Śnieżnik, Międzygórze, Podziemne Miasto Osówka czy Zieleniec.

Jednocześnie informujemy, że przestrzegamy wszystkich zasad związanych z zapewnieniem Państwu maksimum bezpieczeństwa na terenie naszego obiektu.

Camperem po Ziemi Kłodzkiej

Jeżeli lubisz wolność związaną z podróżowaniem camperem, mamy w pełni wyposażone stanowiska dla Twojego pojazdu. Centrum Noclegowe Na stoku Twierdzy przylega do północnego stoku twierdzy Kłodzko, oferując możliwość spokoju i wypoczynku wśród drzew i śpiewających ptaków. Posiłki kuchni włoskiej i polskiej serwujemy w naszej restauracji Na Stoku Twierdzy, która posiada dwie duże sale, pięknie zagospodarowany teren zielony, stoliki, parasole i stanowiska piknikowe. Nasze centrum noclegowe to świetna baza wypadowa do odkrywania atrakcji turystycznych Ziemi Kłodzkiej jak Błędne Skały, Szczeliniec, Polanica Zdrój, Kudowa Zdrój, Śnieżnik, Międzygórze, Podziemne Miasto Osówka czy Zieleniec.
Domki campingowe i pole namiotowe

Kawa wypita na tarasie, śpiew ptaków, który zachęca do aktywnego spędzenia dnia…spokój, cisza…to wszystko Czeka na Ciebie w Centrum Noclegowym Na Stoku Twierdzy. Jeżeli lubisz bliski kontakt z naturą, chcesz cieszyć się nieskrępowaną wolnością to skorzystaj z oferty naszych domków campingowych i możliwości rozbicia namiotu na kompletnie wyposażonym polu namiotowym z kuchnią, prysznicami i toaletami.

Centrum Noclegowe „Na stoku twierdzy”, dawniej Amfiteatr to kompleks wypoczynkowy mieszczący się w wyjątkowym miejscu przy północnej części Twierdzy Kłodzko. W skład kompleksu wchodzi obiekt noclegowy, domki kempingowe, bungalow, pole namiotowe oraz miejsce dla kamperów. Na terenie kompleksu znajduje się też restauracja oferująca śniadania, dania kuchni włoskiej, europejskiej oraz potrawy regionalne.

GALERIA
KONTAKT
Centrum Noclegowe Camping
i Restauracja Na Stoku Twierdzy
ul. Nowy Świat 57
57-300 Kłodzko

© Na Stoku Twierdzy

Łukasz Koprowski