Łeba

Góry są wspaniałe, ale morze również ma swój klimat. Właśnie dlatego dobrze jest zachować równowagę i poznawać różne piękne zakątki naszego kraju. Nad morzem warto spędzić czas w Łebie – niewielkiej miejscowości, która przyciągającą rzeszę ludzi każdego roku. Sprawdź co można zobaczyć i jak spędzić czas w tej nadmorskiej miejscowości. 

Domki nad morzem

Noclegi w Łebie nie stanowią problemu, na każdej ulicy są apartamenty dostępne dla gości, hotele, pokoje gościnne oraz domki letniskowe. Łeba jest niewielką miejscowością, ale mającą ogromny potencjał turystyczny, stąd mnóstwo możliwości noclegowych. Ceny za noc są dość przystępne i zaczynają się już od około 30 zł za osobę, między innymi dzięki świetnym cenom i atrakcjom Łeba cieszy się tak dużą popularnością wśród zwiedzających. Bardzo popularne są domki nad morzem – ze względu na pełen komfort spędzenia w nich wakacji. Jeśli zastanawiasz się, jakie noclegi wybrać, z pewnością domki to będzie najlepszy wybór. Można w nich poczuć się naprawdę swobodnie i komfortowo – dają duże poczucie prywatności.

Atrakcje turystyczne w Łebie

Wybierając się na wczasy do Łeby warto mieć na uwadze kilka atrakcji turystycznych, które zdecydowanie są fundamentem tej miejscowości. 

Muzeum motyli 

Jedną z nich jest muzeum motyli, w którym będziemy mogli podziwiać dziesiątki egzotycznych gatunków motyli z całego świata. Jest to punkt obowiązkowy dla pasjonatów motyli, ale i przeciętny zjadacz chleba powinien być zadowolony z wizyty w tym wyjątkowym miejscu. 

Labirynt park 

Drugą z atrakcji wartych poświęcenia kilku chwil jest labirynt park. Dobrze bawić będą się zarówno dzieci jak i dorośli, a poza naturalnym labiryntem w parku znajduje się także plac zabaw i pole do gry w bule. 

Muzeum erotyki

Niezwykle ciekawą atrakcją może okazać się muzeum erotyki w Łebie, gdzie można zapoznać się z pracami artystów o tematyce erotycznej. Nie jest to miejsce do którego zabierzemy swoje pociechy, ale w ramach randki może okazać się naprawdę przyjemną sprawą.

Power Park

Jest to park rozrywki który oferuje między innymi jazdę na torach gokartowych, park linowy, ściankę wspinaczkową w inne ciekawe możliwości spędzenia czasu w tym miejscu. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, gdzie nie sposób się nudzić. 

Sarbsko

Jest to jezioro słodkowodne na wybrzeżu, które może być dobrą odskocznią od Morza Bałtyckiego. 

Muzeum figur woskowych w Łebie 

Kolejne muzeum w Łebie obok którego nie sposób przejść obojętnie, świetne miejsce dla samotników, par jak i rodzin z dziećmi. 

Plaża naturystyczna

Jeśli cenisz sobie swobodę i masz chęć pospacerować w stroju Adama bądź Ewy koniecznie udaj się na plażę naturystyczną, gdzie ze spokojem i bez skrępowania można rozebrać się do naga i pooddychać całym ciałem. Idealne miejsce na pełen wypoczynek i opalanie się topless. 

Oto 7 miejsc które zdecydowanie warto zobaczyć będąc w tej nadmorskiej miejscowości. Jak widać wakacje w tak niewielkiej mieścinie potrafią dostarczyć naprawdę wielu wrażeń w postaci różnorakich miejsc, od muzeów, przez tory gokartowe po plaże naturystów.

Wakacje w Łebie

Dlaczego warto spędzić wczasy w Łebie? Między innymi dla łatwego dostępu do morza, domki nad morzem idealnie nadadzą się dla osób ceniących sobie szum fal i odgłosy mew. Dla wielu ludzi spędzanie czasu nad wodą jest powiązane z głębokim wypoczynkiem, stąd też warto postawić właśnie na Łebę, jeśli jesteśmy miłośnikami morza. Warto pamiętać, że Łeba jest dość tłumnie odwiedzaną miejscowością w sezonie, dlatego osoby które nie najlepiej czują się wśród dużej ilości ludzi powinny obrać inny kierunek. Jeśli jednak jesteś osobą kochającą morze, nie przeszkadzają ci tłumy i lubisz zjeść dobry, nadmorski obiad, to Łeba będzie idealnym miejscem. Wakacje w Łebie czas zacząć!